Verenigingen en partners
Algemeen
In de gemeente Goes zijn er drie verenigingen voor ondernemers: OCG, OOG en Welkom Wolphaartsdijk. Daarnaast werken we samen met diverse partners.
Ondernemersverenigingen
Ondernemers Contact Goes (OCG)
Het Ondernemers Contact Goes (OCG) zet zich in voor de belangen van ondernemingen in Goes en omgeving. Het OCG is in 1988 opgericht met als doel de belangenbehartiging van de leden. Bij het OCG ligt de nadruk op het bevorderen van onderlinge contacten voor de Goese 'business-to-business' ondernemers.
Het OCG staat open voor ondernemingen in de gemeente Goes en omgeving. Er is maandelijks een netwerkbijeenkomst of andere activiteit om de contacten tussen de leden onderling en het bestuur te verbeteren. Het OCG geeft je toegang tot een breed netwerk in de gemeente Goes.
Postbus 8
4460 AA Goes
E-mailadres: bestuur@ocggoes.nl
Website: OCG - Home(link is extern)
Ondernemers Organisatie Goes (OOG)
OOG voor Goes is de Ondernemers Organisatie Goes en komt op voor de belangen van ondernemers in de binnenstad van Goes.
Secretariaat OOG
Postbus 120
4460 AC Goes
E-mailadres: info@oogvoorgoes.nl
Website: De Digitale Stadsgids van Goes | OOG voor Goes(link is extern)
Welkom Wolphaartsdijk
Welkom Wolphaartsdijk is de vereniging voor alle ondernemers in Wolphaartsdijk.
E-mailadres: info@welkomwolphaartsdijk.nl
Website: Ondernemersvereniging Welkom Wolphaartsdijk(link is extern)
Partners
Goes is Goes
Benieuwd hoe het echt is om te ondernemen in Goes? In de rubriek ‘Wat ondernemers zeggen’ delen lokale ondernemers hun persoonlijke ervaringen over werken en ondernemen in de binnenstad, op de bedrijventerreinen en in de omliggende dorpen. Lees hoe zij de centrale ligging, goede bereikbaarheid, levendige winkelgebieden en sterke onderlinge samenwerking ervaren – en waarom Goes voor hen een plek is vol kansen, groei en verbinding.
Kijk op Goesisgoes en laat je inspireren door verhalen van lokale ondernemers: Wat ondernemers zeggen - Goes is goes(link is extern).
Samenwerking De Bevelanden
De vijf gemeenten in de Bevelanden – Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland en Reimerswaal – werken steeds meer samen. Door samen plannen te maken en uit te voeren, kunnen we als regio meer bereiken. Dat is belangrijk, want we staan samen voor grote opgaven. Denk aan voldoende woningen, banen, een aantrekkelijke leefomgeving én een duurzame toekomst.
Meer informatie: Samenwerking de Bevelanden | Gemeente Goes
KHN Goes en Zuid-Beveland
KHN Goes en Zuid-Beveland is een lokale afdeling van Koninklijke Horeca Nederland in Zeeland. KHN behartigt de belangen van de horecaondernemers.
Website: KHN | Afdeling Goes en Zuid Beveland(link is extern)
Contactpersoon: Peter Arkenbout, regiomanager Zeeland
E-mailadres: p.arkenbout@khn.nl
Beveiliging Bedrijventerreinen
De Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Goes biedt ondernemers een platform voor professionele én betaalbare beveiliging. Deze is sinds 1997 de gesprekspartner voor gemeente, politie en brandweer. Doel van de Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen is het toenemend aantal inbraken bij bedrijven, vernielingen en andere overlast op de bedrijventerreinen te verminderen en zoveel mogelijk te voorkomen.
De stichting heeft momenteel een contract met Elie Beveiliging. In dit contract staan afspraken over een actief preventiebeleid, de surveillancedienstverlening en alarmopvolging bij de aangesloten deelnemers. De deelnemers sluiten een deelcontract af met Elie Beveiliging. Dit met de mogelijkheid om extra diensten in te kopen, zoals key-holding, brand- en sluitronde.
Meer informatie: SBBG - Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Goes(link is extern)