HOME  |  In de gemeente  |  Wijkcontactpersonen

Wijkcontactpersonen

We zijn voortdurend bezig om onze dienstverlening te verbeteren. Daarom zijn per wijk en dorp wijkcontactpersonen benoemd. Zij zijn voor u het eerste aanspreekpunt als u vragen, opmerkingen of ideeën heeft over uw straat, buurt, wijk of dorp, en niet weet bij wie u deze vraag kwijt kunt. De wijkcontactpersonen zorgen dat ze actief op de hoogte zijn en blijven van ontwikkelingen in uw wijk of dorp en kennen de welzijnswerker (SMWO), wijkagent en wijkbeheerder van de RWS. Meldingen over openbare ruimte kunt u hier kwijt.

Wijkcontactpersoon E-mailadres Wijkindeling Gebiedsteam Wethouder
Maaike Ottenhof m.ottenhof@goes.nl Goese Polder Noord André van der Reest
Goes Oost Oost André van der Reest
's-Heer Hendrikskinderen Zuid Loes Meeuwisse
Helma van Oostrum h.van.oostrum@goes.nl Wilhelminadorp Noord André van der Reest
Kattendijke Oost André van der Reest
Erik Kotvis e.kotvis@goes.nl Goes West Noord Derk Alssema
's-Heer Arendskerke Zuid Derk Alssema
Mannee Oost Derk Alssema
Evelina Goetheer e.goetheer@goes.nl Riethoek Zuid Derk Alssema
Oostmolenpark Zuid Derk Alssema
Kloetinge Oost Derk Alssema
Goese Meer Noord Loes Meeuwisse
Natasja Kriele n.kriele@goes.nl Wolphaartsdijk Noord Loes Meeuwisse
Maurits Otte m.otte@goes.nl Zuid, Overzuid Zuid Loes Meeuwisse
Ouverture, Aria Zuid Loes Meeuwisse
Vacant Noordhoek Oost Derk Alssema
Centrum Oost Derk Alssema