HOME  |  In de gemeente  |  Wijkcontactpersonen

Wijkcontactpersonen

We zijn voortdurend bezig om onze dienstverlening te verbeteren. Daarom zijn per wijk en dorp wijkcontactpersonen benoemd. Zij zijn voor u het eerste aanspreekpunt als u vragen, opmerkingen of ideeën heeft over uw straat, buurt, wijk of dorp, en niet weet bij wie u deze vraag kwijt kunt. De wijkcontactpersonen zorgen dat ze actief op de hoogte zijn en blijven van ontwikkelingen in uw wijk of dorp en kennen de welzijnswerker (SMWO), wijkagent en wijkbeheerder van de RWS. Meldingen over openbare ruimte kunt u hier kwijt.

Wijkcontactpersoon E-mailadres Wijkindeling Gebiedsteam Wethouder
Maaike Ottenhof m.ottenhof@goes.nl Goese Polder Noord André van der Reest
Goes Oost Oost André van der Reest
's-Heer Hendrikskinderen Zuid Cees Pille
Helma van Oostrum h.van.oostrum@goes.nl Wilhelminadorp Noord André van der Reest
Kattendijke Oost André van der Reest
Erik Kotvis e.kotvis@goes.nl Goes West Noord Joost de Goffau
's-Heer Arendskerke Zuid Joost de Goffau
Mannee Oost Joost de Goffau
Evelina Goetheer e.goetheer@goes.nl Riethoek Zuid Joost de Goffau
Oostmolenpark Zuid Joost de Goffau
Kloetinge Oost Joost de Goffau
Goese Meer Noord Cees Pille
Natasja Kriele n.kriele@goes.nl Wolphaartsdijk Noord Cees Pille
Maurits Otte ma.otte@goes.nl Zuid, Overzuid Zuid Cees Pille
Ouverture, Aria Zuid Cees Pille
Yolanda Pronk

y.pronk@goes.nl 

Centrum Oost Joost de Goffau
Leon Tavenier l.tavenier@goes.nl Noordhoek Oost Joost de Goffau