HOME  |  In de gemeente  |  Basisonderwijs

Basisonderwijs

Openbare basisscholen

Prof. dr. Kohnstamm
Reigerstraat 1
4461 RE Goes
T (0113) 214 568
kohnstammschool@nobego.nl
www.kohnstammschoolgoes.nl

De Zuidwesthoek
Elvis Presleylaan 107
4462 LB Goes
T (0113) 270 207
zuidwesthoek@nobego.nl
www.zuidwesthoek-goes.nl

Schengehof
Slotstraat 3
4458 BJ 's-Heer Arendskerke
T (0113) 561 935
schengehof@nobego.nl
www.schengehof.nl

De Kloetingseschool
Groenedaal 1
4481 BK Kloetinge
T (0113) 214 519
kloetingseschool@nobego.nl
www.kloetingseschool.nl

Stamperius
I.G.J. van den Boschstraat 2
4475 AL Wilhelminadorp
T (0113) 214 521
stamperiusschool@nobego.nl
www.stamperiusschool.nl

De Achthoek
Henry Dunantstraat 27
4471 BT Wolphaartsdijk
T (0113) 586 048
deachthoek@nobego.nl
www.nobego.nl

De Tweemaster
Kuyperlaan 29
4463 SH Goes
T (0113) 213 050
tweemaster@nobego.nl
www.tweemaster-goes.nl

Neutraal bijzonder basisschool

Montessorischool 'De Basis'
Frambozestraat 29
4462 EK Goes
T (0113) 216 707
info@montessorigoes.nl
www.montessorigoes.nl

Protestants christelijk onderwijs

Prinses Beatrix
Elvis Presleylaan 103
4462 LB Goes
T (0113) 270 245
beatrix@beatrixschoolgoes.nl
www.beatrixschoolgoes.nl

Prinses Ireneschool
Kamperfoeliestraat 63
4461 NK Goes
T (0113) 270 493
directie@ireneschoolgoes.nl
www.ireneschoolgoes.nl

't Noorderlicht
De Spinne 70
4463 CW Goes
T (0113) 270 790
directie@tnoorderlichtgoes.nl
www.tnoorderlicht.nl

De Poeljeugd
Plein 15
4472 AT 's-Heer Hendrikskinderen
T (0113) 270 491
poeljeugd@alphascholengroep.nl
www.depoeljeugd.nl

Ichthus
Van der Baanstraat 26
4471 CN Wolphaartsdijk
T (0113) 586 048
cbs@ichthuswolphaartsdijk.nl
www.ichthuswolphaartsdijk.nl

Katholieke basisscholen

Bisschop Ernst
Bergweg 43
4461 LX Goes
T (0113) 270 482
bisschopernst@prisma-scholen.nl
www.bisschopernst-goes.nl

Holtkampschool
Joseph Lunslaan 5
4463 CV Goes
T (0113) 270 587
holtkamp@prisma-scholen.nl
www.holtkamp-goes.nl

Basisschool voor christelijk onderwijs op reformatorische grondslag

Koelmanschool
Merellaan 1
4461 RH Goes
T (0113) 228 057
info@koelmanschoolgoes.nl
www.koelmanschoolgoes.nl

Basisschool Gereformeerde Gemeente

Johannes Calvijnschool
Gardenierhof 31
4471 CN Wolphaartsdijk
T (0113) 581 124

Basisschool Gereformeerde Gemeente in Nederland

Dr. C. Steenblokschool
Zuidvlietstraat 140
4461 HB Goes
T (0113) 211 984
directie@drcsteenblokschool.nl

Basisschool Gereformeerd vrijgemaakt

Gbs De Wingerd
Hilleweg 3
4464 JA Goes
T (0113) 227 921
gbsdewingerd@gpown.nl
www.gbsdewingerd.nl